IABG Airbus Hall, IMA GmbH, Dresden, Germany, maintenance halls, aviation industry,exterior view, Reference
Isıtma ve Soğutma Tavan Sistemleri

Ürünler

Zehnder'de sadece son teknoloji ısıtma ve soğutma çözümleri değil, aynı zamanda sağlık, verimlilik ve inovasyon taahhüdü de sunuyoruz. Bu temel değerleri ürün tasarımlarımıza entegre ederek konforlu, sağlıklı ve enerji tasarruflu bir ortamın keyfini çıkarmanızı sağlıyoruz. Öne çıkan ürünlerimizi keşfedin ve çözümlerimizi üretirken ve geliştirirken sağlık ve konfora nasıl öncelik verdiğimizi görün.

Zehdner ZIP

Zehnder ZIP

Zehnder ZIP radyant tavan panelleri, modüler yapıları sayesinde çoklu tasarım olanaklarına sahiptir ve bu sayede her türlü endüstriyel kurulum durumu için idealdir. Hepsinden önemlisi, çok daha düşük ağırlık sadece kurulumu kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda paneli sadece daha hafif yükleri destekleyebilen çatı konstrüksiyonları için bir numaralı seçim haline getirir. Tüm bileşenler korozyona dayanıklıdır, bu da onları nemli odalarda kullanım için ideal seçim haline getirir.

Daha fazla bilgi edinin

Zehnder Rittling, Buffalo, New York, USA, Reference
Sportforum, Berlin, Germany, Athletics Hall, Reference
Striebig, Hatten, Alsace, France, logistics center, logistics hall, reference
Ohnhäuser GmbH, Germany, Reference
ZIP Basic

ZIP Basic

Radyant tavan paneli Zehnder ZIP Basic  özellikle fabrikalar, spor salonları ve yüksek hacimli mekanlar için tasarlanmıştır.. Zehnder ZIP Basic sınırsız planlama fikirleri için fırsat yaratıyor. Verimli ısıtma teknolojisi, hava akımsız soğutma kapasitesi, yüksek hacimli endüstriel mekanlarda ekonomik ve konforlu çalışma ortamı yaratır. Ayrıca tavandan ısıtma ve soğutma, çalışmak ve yaşamak için daha fazla alan sağlar. ZIP Basic tavan panelleri proje bazlı tasarlanır ve müşterinin ihtiyaçlarına göre şekillendirilir.

Daha fazla bilgi edinin

Reference project, Mercedes-Benz factory, car plant, production, Moscovia, Esipovo industrial park, Russia, new construction, 2018
Anttila, logistics centre, Finland, warehouse chain, Reference
Anttila, logistics centre, Finland, warehouse chain, Reference
ZIP, radiant ceiling panel, reference, IKEA, Salzgitter, industrial hall, hall, warehouse, production hall
Reference, Indoor soccer arena, football hall, sports, gym, Temp, Barnaul, Russia, Siberia
Zehnder ZFP, RHC, CP, Ceiling Panel, Zehnder, Reference, sports hall, foyer, Riedhalle, Steinheim an der Murr
Zehnder ZFP

Zehnder ZFP

Zehnder ZFP radyant tavan panelleri, müşteri proje gereksinimlerine göre kolayca uyarlanabilen yenilikçi modüler sistemin bir parçasını oluşturacak şekilde tasarlanmıştır. Çok sayıda bina uygulamasına entegrasyon için uygundur, kolay kurulumu kolaylaştırmak için etkileyici bir stabiliteye sahip olağanüstü hafif panelden yararlanır.

Daha fazla bilgi edinin

Zehnder ZFP, RHC, CP, Ceiling Panel, Zehnder, Reference
Zehnder ZFP, RHC, CP, Ceiling Panel, Zehnder, Reference, exhibition, salesroom, showroom, cars, Autoland, Pocking,bavaria
Zehnder ZFP Urban

Zehnder ZFP Urban

Zehnder ZFP Urban radyant tavan paneli, iklimlendirme kontrolünde yeni ufuklar açıyor. Çarpıcı tasarımı ve güçlü teknolojisi ile ofis alanları, toplantı odaları ve yemek alanları için mükemmel bir iklimlendirme çözümü sunar. Alanınızı optimize ederken ve gürültü seviyelerini azaltırken ısıtma, soğutma ve aydınlatma sağlayan hepsi bir arada bir çözümden yararlanın. Zehnder ZFP Urban'ın iç mekan ortamınızı nasıl yeniden tanımlayabileceğini öğrenin.

Daha fazla bilgi edinin

Zehnder ZFP, RHC, CP, Ceiling Panel, Zehnder, Reference
Herhangi bir sorunuz var mı? Lütfen bize mesaj göndermekten çekinmeyin.

Genel talep

İletişim Formu

Teklif talebi

İletişim formu
Lütfen bizi arayın.

Dekoratif radyatörler talep

+905338957836

Isıtma soğutma talep

+905311046456

Temiz hava çözümleri talep

+905309536680