Dekoratif radyatörler

Renklerin Dünyası

Kıyafet seçiminizden evinizin tasarımına kadar; renkler size kendi bireysel tarzınızı yaratma fırsatı verir. Zehnder renk seçenekleri 'Renklerin Dünyası' ile radyatörlerinizi kişisel iç mekanınıza mükemmel bir şekilde uydurmak ve böylece kendi yaşam ortamınızı tamamen istediğiniz gibi oluşturmak için tüm seçeneklere sahipsiniz.

Bugünün ve geleceğin renkleri

Yeni renklerin mevcut ve gelecekteki konut trendleriyle uyumlu olmasını sağlamak amacıyla Zehnder, konsepti geliştirirken tanınmış renk trendi uzmanlarının uzmanlığından yararlandı. Mimari, iç tasarım, banyo ve oturma odası trendleri ve malzemeler alanındaki uzun vadeli trendler araştırılmış ve nihayetinde yeni 'Renkler Dünyası'na entegre edilmiştir: herkesin kendi yaşam tarzına uygun mükemmel radyatörü bulmasına olanak tanıyan beş modern renk dünyası.

Dinlenme, rahatlama ve geri çekilme yeri olarak ev

Doğal

Eviniz rahatlama ve huzurun yeridir. Pürüzlü yüzeyler, fırçalanmış yüzeyler, karışık cila katmanları ve doğal malzemeler güzel bir sığınak yaratır. Doğal olarak kırık beyaz, açık kahverengi ve griler rahatlamak için rahat bir ortamın anahtarıdır. Ahşapla karıştırılan pirinç gibi fırçalanmış metaller modern bir kontrast sağlarken, yuvarlak şekiller ve yumuşak kumaşlar görünümü tamamlıyor.

Kişisel ritüeller ve sağlıklı yaşam için özel bir yer

Mistik Ev

Pürüzlü, doğal yüzeyler rafine tasarımlarla kontrast oluşturur. Cilalı taş yüzeylerle karıştırılan pürüzlü beton dokular çok duyulu bir deneyim yaratır. Siyah ve koyu gri tonları, grafit ve taupe mistik bir evin anahtarıdır. Tek renkli odalar koyu mavi tonları ve fırçalanmış metal ile vurgulanmıştır. Sessiz renk paleti, kişisel ritüeller ve sağlıklı yaşam için sakin bir alan yaratıyor.

Doğal bir çevreye duyduğumuz arzu üzerine düşünceler

Neo Yeşil

Yeşil tonları, hayatımızda daha fazla doğaya yer verme arzumuzla bir denge oluşturuyor. Duvarlar ve zeminlerin yanı sıra tekstil ürünleri ve dekorlar da yeşilin tonlarında karşımıza çıkıyor. Yumuşak, narin nane veya petrol rengi grafit, doğal bir ortam arzumuzu yansıtıyor. Nude, açık kahverengi ve gri tonları uyum ve sakinlik yaratır.

Sıcak ve topraksı bir görünümün sembolü olarak pişmiş toprak

Toprak Ana

Terracotta hem malzeme hem de renk olarak topraksı ve sıcak bir görünüm yaratmaya yardımcı olur. Terracotta'nın yüksek pigmentli kalitesi ve derinlemesine doymuş ancak güneşte solmuş düz renkleri doğal ve sofistike bir görünüm yaratır. Pamuk beyazı, aşı boyası, tuğla kırmızısı ve kahverengi gibi tonlar, toprak rengi bir palet oluşturmak için bir araya getirilmiştir. Terracotta, üzerinde yaşadığımız dünyayı ve onu korumaya yönelik güçlü arzumuzu sembolize etmektedir.

Mekanın sürekliliği - ham, kesintisiz, etkileyici

Mono Malzeme Beton

Tek bir malzemenin kullanılması kesintisiz, tek tip bir görünüm ve görsel gürültüden arınmış sessiz bir alan yaratır. Ham beton iç mekandan dış mekana doğru akarak mekana süreklilik kazandırıyor. Eksantrik turuncu ve doğal kahverengi tonları modern bir kontrast yaratıyor. Fırçalanmış metalden ev aksesuarları ideal bir şekilde bir araya getirilmiştir.

Herhangi bir sorunuz var mı? Lütfen bize mesaj göndermekten çekinmeyin.

Genel talep

İletişim Formu

Teklif talebi

İletişim formu
Lütfen bizi arayın.

Dekoratif radyatörler talep

+905338957836

Isıtma soğutma talep

+905311046456

Temiz hava çözümleri talep

+905309536680