Konforlu İç Mekan Havalandırması

Zehnder havalandırma sistemleri, yüksek enerji verimliliğiyle çalışırken sağlıklı bir iç mekan iklimi sağlar. Havalandırma ürünlerimiz yalnızca müşterilerinizin refahını artırmakla kalmaz, aynı zamanda mülk değerinin korunmasına da yardımcı olur.

Havalandırma sizin için ne yapabilir

7/24 mutlu bir yaşam

Havalandırma teknolojisi otomatik olarak sadece taze ve temiz havanın 7/24 konutlara girmesini sağlar. Artık açık pencerelerden gelen sokak gürültüsü veya rahatsız edici sinek ve böcekler yok.

Kişisel sağlık çalışanı

Havalandırma teknolojisi sadece bayat havayı değil, aynı zamanda mobilyalardan buharlaşan zararlı maddeleri de bertaraf eder. Nemin düzenlenmesi duvarlarda ve mobilyalarda küflenme riskini azaltır

Cebinize daha fazla para girsin

Isı geri kazanımlı havalandırma sistemlerimiz bayat havadan artık ısıyı çeker ve bunu dışarıdan gelen taze havayı ısıtmak için kullanarak ısıtma sezonu boyunca çok fazla enerji ve para tasarrufu sağlar.

Konforlu iç mekan havalandırması nasıl çalışır?

Konforlu iç mekan ikliminden bahsederken genellikle uygun sıcaklık, hızlı koku giderme, doğru nem seviyesi ve hava cereyanı olmaması gibi dengeleri anlarız. Ama bu gerçekten nasıl çalışıyor? Açıklama videomuzda öğrenin.

Zehnder Havalandırma Çözümleri

Zehnder, konforlu bir iç mekan iklimi için sayısız çözüm sunar. Havalandırma ünitelerimiz, ısıtma/soğutma sistemleri ve sınıfının en iyisi hava dağıtım sistemleri ile mükemmel bir şekilde eşleştirilebilir ve yalnızca bir üründen ziyade eksiksiz bir çözüm sunar.

Konforlu iç mekan havalandırması
Konutlar için havalandırma çözümleri

Sınıf II listeleme düzenlemeleri daha fazla konfor ve enerji verimliliği ihtiyacını karşılıyor. Zehnder'in ürün ve hizmetleri için oyuna devam.

"Bu projede Zehnder'in ComfoTube kanal ve havalandırma ünitelerini kullandıktan sonra, gelecekte başka bir sistem kullanmayacağımdan eminim. Tüm kriterlerimizi karşıladı ve aştı ve kurulum basit ve uygun maliyetliydi. Daha fazlasını isteyemezdik."

Mike Beckett, Director, Hill Bespoke Ltd

SSS

Yeni binalar ve yoğun bir şekilde yenilenen mülkler giderek daha fazla hava geçirmez hale geldikçe, daha az taze dış hava doğal olarak dış bina kabuğuna girebilir. Bu da durgun havada alerjenlerin birikmesinin yanı sıra küf oluşumuna yol açarak iç mekan hava kalitesinin düşmesine neden olur. Çözüm, tesisin atmosferinin düzenli hava değişimlerine maruz kalması için dengeli bir çıkış ve besleme havası döngüsü sağlamak üzere mekanik havalandırma tesis etmektir.

Elbette - hepimiz güzel bir günde pencereleri açmanın keyfini biliyoruz! Ancak bu bir yana, sistem, dış gürültü girişi veya güvenlik hususları hakkında endişelenmenize gerek kalmadan, her türlü hava koşulunda günün veya gecenin herhangi bir saatinde iç mekan hava kalitesini optimize etmek için tasarlanmıştır.

Isı geri kazanımlı bir havalandırma sistemi, standart alternatiflere kıyasla enerji tüketiminizi azaltır. Aksi takdirde atmosfere atılacak olan ısıyı geri kazanmanın yanı sıra, sistemlerimiz enerji tüketimini her şekilde sınırlamak için enerji tasarruflu DC motorlar kullanır.

Herhangi bir sorunuz var mı? Lütfen bize mesaj göndermekten çekinmeyin.

Genel talep

İletişim Formu

Teklif talebi

İletişim formu
Lütfen bizi arayın.

Dekoratif radyatörler talep

+905338957836

Isıtma soğutma talep

+905311046456

Temiz hava çözümleri talep

+905309536680