Charleston, Anthracite, Hot water, Office, Hall, Blocher
sleeping room, bedroom, bed, 1210-50, attic, top floor, bevelled, single layer, bevelled, single layer, bevelled, single layer
Clay kiln factory, Lahr town museum, museum of local history, Germany, renovation, 2018, exhibition room of the museum, reference

Dekoratif radyatörlerin dünyasına dalın

Özel dekoratif radyatörlerimiz, ister evde ister ticari veya kamu binalarında olsun, her odayı sadece daha sıcak değil, aynı zamanda göze de daha hoş görünür hale getirir. Benzersiz tasarımı olağanüstü konforla birleştirirler.

Zehnder dekoratif radyatörler: Gelenek yenilikle buluşuyor

Tasarım konusu Zehnder'in kurumsal felsefesine sıkı sıkıya bağlıdır. Sektörde bir öncü olan Zehnder Universal, 1980 yılında banyo radyatörünün "doğuşunu" müjdelemiştir. Bunu 1990'ların başında, kendisini bir tasarım özelliği olarak tanımlayan ilk radyatör olan Zehnder Arcus izledi. Birkaç yıl sonra Zehnder Yucca yeni bir dönemi başlattı. İlk kez havlular sorunsuz bir şekilde yandan da asılabiliyordu. 

Ve Zehnder şu anda da dekoratif radyatörleriyle geleceğe yönelik yaşam alanlarını şekillendiriyor.

Ünlü uluslararası tasarımcılar tarafından yaratılan dekoratif radyatörler, modern ve kendine güvenen bir yaşam tarzını temsil ediyor. Çok çeşitli mobilya stillerine mükemmel bir şekilde entegre olurlar ve birçok parlak renk ve yüzeyle ilham verirler. Buna ek olarak, Zehnder başka bir tasarım özgürlüğü biçimi yaratır: ister açılı, ister kavisli veya trapezoid bir sisteme ihtiyacınız olsun, Zehnder'in özel şekilleri, tonu belirleyen bireysel ısıtma çözümlerine izin verir. 

Tasarımın yanı sıra sürdürülebilirlik ve enerji tasarrufu gibi geleceğin önemli konuları da Zehnder'in yerinde duramayacağı ve çevreye olumlu katkıda bulunan yeni inovasyonlar geliştirmeye devam edeceği anlamına geliyor.

Geleceğe yönelik yaşam alanları için dekoratif radyatörler

Geniş radyatör model yelpazesini şimdi keşfedin!

Yaşam alanınız için doğru radyatörleri seçin

"Biçim işlevi takip ettiğinde"

Zehnder Studio Koleksiyonumuzu keşfedin

Zehnder Studio Koleksiyonu, Zehnder'in en yüksek kalitesini benzersizlik, detaylara gösterilen özen ve ayrıcalıkla birlikte simgelemektedir. Zehnder, ürün yelpazesinin özünü "Biçim işlevi takip ettiğinde" sloganıyla özetlemektedir. Bu şekilde Zehnder portföyü, yenilikçi tasarım ve teknolojilerin merkezi ve uyumlu bir rol oynadığı ürünlerle zenginleştirilmiştir. 

Zehnder Studio Koleksiyonu, RUNTAL markasının mirasının yaşatıldığı benzersiz, bireysel, özel ve işlevsel tasarıma sahip ürünleri bünyesinde barındırıyor. Zehnder Studio Koleksiyonu'nun ürün dünyasını tanıyın!

 

Keşfedin

bathroom Zehnder Studio Collection
bathroom zehnder arteplano studio collection
bathroom Zehnder Studio Collection

Bir bakışta tüm radyatörleri keşfedin

Tüm ürünleri keşfedin

Tavsiye ve kurulum
Herhangi bir sorunuz varsa, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
Burada kurulumla ilgili tüm bilgilerin yanı sıra size uzman tavsiyesi verebilecek irtibat kişilerimizi de bulacaksınız.

Radyatörler hakkında sıkça sorulan sorular

Günümüzde ve çağımızda, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli radyatörler var. Ancak bunların çoğu birbirine çok benziyor. İç mekanınızla mükemmel uyum sağlayan veya göz alıcı bir renk ya da şekle sahip özel bir radyatör arıyorsanız, Zehnder dekoratif radyatör sizin için mükemmel bir seçimdir. Bir radyatör sadece estetik açıdan hoş olmakla kalmamalı, aynı zamanda odayı etkili bir şekilde ısıtmalıdır. Odanın büyüklüğü ve doğası ile ısı üretim tipi, doğru radyatör seçiminde belirleyici faktörlerdir.
Odanın işlevi de bir rol oynar. Her odada geçirilen zaman farklı olduğundan, radyatörün çıkışı bireysel olarak tasarlanmalıdır. Bir depo odası veya tavan arası için, daha düşük çıkışlı bir radyatör genellikle yeterlidir. Öte yandan banyoda, zaman kontrollü ve görsel bir vurgu da yapan, uyarlanmış ısıtma çıkışına sahip bir radyatör idealdir. Banyo radyatörleri havluları ısıtmak ve kurutmak için de mükemmeldir ve evinize konfor katar.

Eviniz için optimum ısıtma sistemini oluşturma konusunda ısıtma mühendisinizden tavsiye isteyin. Isıtma mühendisi bizimle yakın işbirliği içinde çalışır ve mükemmel bir ısıtma kurulumu sağlamak için gerekli bilgi birikimine sahiptir. Doğru radyatör ve ısıtma sistemi seçimi ile evinizin en iyi şekilde ısıtılmasını ve istediğiniz konforun keyfini çıkarmanızı sağlayabilirsiniz.

Elektrikli banyo radyatörleri

Elektrikli radyatör genellikle banyoda yerden ısıtmayı desteklemek için kullanılır. Özellikle güneş panelleri ve ısı geri kazanımlı havalandırma ile birleştirildiğinde enerji tasarruflu bir eve mükemmel uyum sağlar. Banyoda, elektrikli radyatör konforu artırmaya ve havluları ısıtmaya ve kurutmaya yarar. Bu, odadaki farklı gereksinimlere bireysel ve hızlı bir şekilde tepki vermeyi mümkün kılar.

Merkezi ısıtma sisteminde çalışma ve düşük su sıcaklığı radyatörü İkinci tip dekoratif radyatör, merkezi ısıtma sisteminde çalışmak içindir. Radyatör bir merkezi ısıtma sistemine bağlanır. Su, ısı jeneratöründe ısıtılır ve daha sonra radyatörden akar. Enerji, odaya ısı şeklinde salınır.

Hibrit radyatörler (çift enerjili çalışma)

Zehnder, merkezi ısıtma ve elektrikli ısıtmanın bir kombinasyonu olan hibrit ısıtma sistemleri için banyo radyatörleri tedarik etmektedir. Radyatör, odayı ısıtmak için sıcak su kullanır, ancak aynı zamanda özellikle geçiş döneminde ve havluları ısıtırken ve kuruturken daha fazla konfor için dahili bir elektrikli ısıtma kartuşu sunar.

Merkezi ısıtma sistemi üzerinde çalışma

Her radyatör ısı üretim sistemine bağlıdır. İki parça arasındaki bağlantı borular aracılığıyla yapılır - modern radyatörler iki boru ile bağlanır. İstenen sıcaklık termostat aracılığıyla ayarlanır. Su, ısı üretim sistemi tarafından ısıtılır ve borular aracılığıyla radyatöre ılık/sıcak su gönderir. Radyatörden akan suyun ısısı daha sonra havaya salınır. Su soğur ve radyatörün içine batar. Daha sonra dönüş borusu aracılığıyla tekrar geri akar. Isı jeneratörü geri dönen suyu tekrar ısıtır. Bu, konforlu bir sıcaklık üreten sabit bir süreç oluşturur.


Elektrikli çalışma

Bir elektrikli dekoratif radyatör normalde bir ısı transfer sıvısı ile doldurulur. Bu akışkan, radyatörün içindeki bir elektrikli ısıtma kartuşu vasıtasıyla ısıtılır. Sıvı daha sonra radyatörün içinde dolaşır ve ısıyı serbest bırakır. Bu radyatörler ayrı ayrı kontrol edilebildiğinden, banyo gibi çeşitli odalar çok kısa sürede ısıtılabilir. Dahili ısıtma kablolarına sahip kuru modeller de vardır. Bunlar olağanüstü bir reaksiyon hızı ile karakterize edilir.

Zehnder radyatörleri her renkte mevcuttur: RAL renkleri, trend renkler, metalik renkler ve çok daha fazlası. Daha fazla bilgi için lütfen renk kartelamıza bakın veya bizi arayın.

Herhangi bir sorunuz var mı? Lütfen bize mesaj göndermekten çekinmeyin.

Genel talep

İletişim Formu

Teklif talebi

İletişim formu
Lütfen bizi arayın.

Dekoratif radyatörler talep

+905338957836

Isıtma soğutma talep

+905311046456

Temiz hava çözümleri talep

+905309536680