Modern hand drawn meeting room office interior with city view and daylight. Architecture and engineering concept. 3D Rendering
ZFP Urban, 5m 1500mm, perspective view, Gripple-wire-suspension, red, cutout with background,
Zehnder ZFP, RHC, CP, Ceiling Panel, Zehnder, Reference
Sulu Radyant Tavan Panelleri

Zehnder
ZFP Urban

  • Tasarım özgürlüğü
  • Zamandan tasarruf sağlayan kurulum
  • İyi hissettiren iklimlendirme

Radyant tavan paneli Zehnder ZFP Urban özellikle ofis binaları, catering alanları veya restoranlar için tasarlanmıştır.Sunulan birçok tasarım seçeneği sayesinde tavan paneli, dekoratif bir tasarım öğesi olarak veya tamamen göze çarpmayan bir şekilde ortama entegre edilebilir. Zehnder ZFP Urban sınırsız planlama fikirleri için fırsat yaratıyor. Verimli ısıtma teknolojisi, hava akımsız soğutma kapasitesi, gürültüyü sınırlayan perfore yüzeyi veya entegre aydınlatması, insanların çalışmaktan ve sosyalleşmekten keyif aldığı, kendilerini iyi hissettiren bir ortam yaratır. Ayrıca tavandan ısıtma ve soğutma, çalışmak ve yaşamak için daha fazla alan sağlar. ZFP Urban müşteriye özel ve kuruluma hazır, tak ve çalıştır, olarak teslim edilir.

Odaklanma faydaları

Tasarım özgürlüğü

Şık vurgu veya kusursuz entegrasyon;

700'den fazla farklı renk arasından seçim yapabilirsiniz, 11 farklı uzunluk (1.830– 11.830 mm), 9 farklı genişlik (300 – 1.500 mm) ve düz veya perfore yüzey.

ZFP, Office Room, with light,

Zaman kazandıran kurulum

Tek parça halinde 9 m²'ye kadar olan paneller, şantiyede zaman tasarrufu sağlayan tak ve çalıştır esnek hortumlar çözümüyle bağlantıya hazır olarak teslim edilir.

Konforlu hissetiren Radyant ısı

Konforlu hissetiren Radyant ısı, ortam havasını ısıtmadan doğrudan vücudunuzu ısıtır. Kendinizi rahat hissedersiniz ve enerji maliyetleri azalır. Ayrıca soğutma sırasında herhangi bir hava akımı oluşmaz.

Zehnder ZFP, RHC, CP, Ceiling Panel, Zehnder, Reference

Avantajlar

  • Bırakın hafiflesin – LED’ lerin Zehnder ZFP Urban'a entegrasyonu zamandan ve paradan tasarruf sağlayan 'Hepsi bir arada çözümü' yaratıyor.
  • %40'a kadar enerji tasarrufu yapın - Zehnder ZFP Urban'ı bir ısı pompasıyla birleştirdiğinizde enerji kullanımı daha da optimize edilir. Odanızı ısıtmak için ısı pompasının sağladığı ısıtma ve soğutmadan yararlanın.
  • Verimli çalışma – ZFP Urban, ZFP ve ZIP radyant tavan panellerine yönelik debi akış regülatörlerimiz sayesinde, sirkülasyon pompasının daha küçük boyutlandırılmasına olanak tanıyan minimum basınç kaybı vardır.

İndirilenler

loading...
Herhangi bir sorunuz var mı? Lütfen bize mesaj göndermekten çekinmeyin.

Genel talep

İletişim Formu

Teklif talebi

İletişim formu
Lütfen bizi arayın.

Dekoratif radyatörler talep

+905338957836

Isıtma soğutma talep

+905311046456

Temiz hava çözümleri talep

+905309536680