Titelbild, Produktbroschüre
Sulu Radyant Tavan Panelleri

Zehnder
ZFP

  • Yüksek verimlilik
  • Planlama esnekliği
  • Operasyonel güvenilirlik

Zehnder Flexible Panel, kısaca Zehnder ZFP, tüm yaşam, spor ve çalışma alanları için yüksek verimli radyant tavan panelidir. Modüler yapısı sayesinde 35 farklı teknik özellik arasından seçim yaparak, tüm müşteri ihtiyaçlarınızı karşılabilirsiniz.Örneğin bir spor tesisindeki top koruyucusundan, lojistik merkezindeki alan kazandıran bir tasarıma ve bir fabrikada kullanılan termal radyasyon kalkanına kadar. Zehnder ZFP neredeyse tüm yapılara uygulanabilir ve yeni projelerden tadilatlara kadar her türlü inşaat projesinde kullanılabilir.

Odaklanma faydaları

Yüksek verimlilik

%89'a varan enerji, radyant komponentler sayesinden enerji verimli bir şekilde iletilir ve bu da enerji tüketimini azaltır. Konforlu bir iç mekan iklimi için ısıtma ve soğutma performansı sağlanır."

Radiant ceiling panel ZFP, In a warehouse hall, Blue night, Heat radiation, Graphic, Drawn optics,
Radiant ceiling panel ZFP, with acoustic panel, view from above, variable width

Planlama esnekliği

Modüler yapısı sayesinde Zehnder ZFP ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir. Gürültü seviyelerini azaltmak için akustik versiyon, farklı tavan tipleri için çeşitli askı kitleri veya 300 ila 1500 mm arasında uyarlanmış genişlik.

Operasyonel güvenilirlik

Operasyonel güvenilirlik montajı tamamlanmış izolasyon, sürekli olarak yüksek ısıtma performansını garanti eder. Tüm ürün bileşenlerinin galvanizlenmesi, soğuma sırasında korozyon direnci sağlar.

İndirilenler

loading...
Herhangi bir sorunuz var mı? Lütfen bize mesaj göndermekten çekinmeyin.

Genel talep

İletişim Formu

Teklif talebi

İletişim formu
Lütfen bizi arayın.

Dekoratif radyatörler talep

+905338957836

Isıtma soğutma talep

+905311046456

Temiz hava çözümleri talep

+905309536680