İş-yaşam dengesi felsefemizin bir parçasıdır

Sabrina, Takım Lideri İK İş Ortağı
2010'dan beri Zehnder'de

Zehnder'deki yolum ilk olarak Uluslararası Satış organizasyonumuzun İç Satış ekibiyle başladı. Burada Zehnder ürünleri hakkında bilgi edindim ve dil yeterliliğimi iyi bir şekilde kullanabildim. Bu arada, uluslararası yönetim asistanlığı eğitimimi ilerlettim ve üç yıl sonra Üst Yönetim Asistanı olarak görev aldım. Üç yıl sonra İnsan Kaynakları'na geçtim. O zamandan beri Takım Liderliğine kadar yükseldim.

Zehnder'deki işimle ilgili en çok değer verdiğim şey iş arkadaşlarım - Zehnder'i Zehnder yapan insanlar ve ortam. Herkese verilen sorumluluk, mesleki ve kişisel gelişimim için çok olumlu. Zehnder'de kendi kararlarımızı verme özgürlüğüne sahibiz. Ailem ve işim arasında denge kurabildiğim için Zehnder benim için çok iyi bir işveren. Çocuğumuz hasta olduğu için esnek çalışma programlarından yararlanmam veya evden çalışmam gerektiğinde kendimi açıklamam gerekmiyor - bu benim üzerimdeki baskıyı büyük ölçüde azaltıyor.

Zehnder olumlu anlamda gelenekseldir; her şey enine boyuna düşünülmüştür. Kararlar dikkatlice tartılır. Ben özel hayatımda da böyleyim.

Sabrina, Takım Lideri İK İş Ortağı

Zehnder ismi, dünya lideri iç mekan iklimlendirme çözümleri anlamına gelmektedir. Yaptığımız işin her bireyin işinde veya evinde konforunu ve yaşam kalitesini artırdığına dair içsel inancımız bizi harekete geçiren şeydir.

Üstün performansımızın tüm ekibimizin bağlılığına, coşkusuna ve tutkusuna dayandığını biliyoruz. Her fırsatta karşılıklı saygı, takdir ve açıklık ile motivasyonel ve anlamlı bir çalışma ortamı yaratıyoruz.

Potansiyeli geliştirmek ve birlikte çözümler bulmak - Zehnder'deki çalışma kültürümüzün bir parçasıdır.

Sınırlarınızı kendiniz belirlersiniz; bireysel kariyer yolunuz boyunca sizi destekler ve teşvik ederiz.

Ekiplerimiz uluslararasıdır, bu nedenle her zaman açık ve heyecan verici bir ortamda çalışacaksınız.

Sabrina için beş soru

Sizce Zehnder neyi temsil ediyor - şirketle hangi terimleri ilişkilendiriyorsunuz?

"Aile şirketi, iş ve aile uyumu, harika ekip, harika iş arkadaşları, süper işbirliği."


Siz ve Zehnder birbirinize nasıl uyum sağlıyorsunuz? Özel hayatınızdaki neleri işinize uyguluyorsunuz?

"Zehndeazr'ın yaşadığı ve nefes aldığı açıklık. Açık, dürüst ve doğrudan. Zehnder kelimenin tam anlamıyla gelenekseldir; her şey enine boyuna düşünülür. Kararlar dikkatlice tartılır. Ben özel hayatımda da böyleyim. Bunu şöyle de söyleyebilirim: Zehnder ve ben start-up değiliz."


Kariyerinizin başından beri Zehnder'desiniz. Zehnder'de öğrendiğiniz ve özel hayatınıza taşıdığınız neler var? 

"Sabırlı olmayı! Projeler biraz uzun sürse bile, üzerinde kalın; pes etmeyin. Israrcı olmayı ve uzun vadeli düşünmeyi öğrendim."

Zehnder'de çalışan herkes masaya bir şeyler getiriyor. Ekibiniz ve iş arkadaşlarınız sizden ne öğrendi?

"Bağlılığımı ve gücümü şirkete taşıyorum; ürünlerimizin ve şirketimizin arkasındayım. Zehnder'i yaşıyorum ve bunu çalışma arkadaşlarıma da aktarıyorum!"


Geleceğe bir bakış: önümüzdeki yıllarda kendinizi profesyonel olarak nerede görüyorsunuz?

"Zehnder'de kalmak, kendimi hem kişisel hem de profesyonel olarak daha da geliştirmek ve sonunda İnsan Kaynakları Müdürü olmak istiyorum."

Ekibimizin bir parçası olun
Zehnder'de Kariyer
Herhangi bir sorunuz var mı? Lütfen bize mesaj göndermekten çekinmeyin.

Genel talep

İletişim Formu

Teklif talebi

İletişim formu
Lütfen bizi arayın.

Dekoratif radyatörler talep

+905338957836

Isıtma soğutma talep

+905311046456

Temiz hava çözümleri talep

+905309536680