Her gün beni daha ileriye götürüyor

Niek, Kıdemli Ingenieur LCM
2012'den beri Zehnder'de

Zehnder'e eğitimimden sonra Teknik Ressam olarak staj yaparak geldim ve o zamandan beri şirkette çalışıyorum. Teknik bilgimi derinleştirebiliyorum, birçok eğitim fırsatına sahibim ve yüksek derecede özerkliğin tadını çıkarıyorum.

Özellikle ürün geliştirme alanındaki projeler üzerinde çalışmaktan keyif alıyorum. Teknik bir uzman olarak bilgimi geliştirebiliyorum ve neredeyse her gün bilgimi mükemmelleştiriyorum. On yılı aşkın bir süredir şirkette olmama rağmen hala öğrenecek çok şey var. Herkesin bilgisini paylaşması ve birbirini desteklemesi çok motive edici. Bu şirket kültürü bizi ve şirketi daha ileriye taşıyor.

Özel ve kişisel hayatımdan, birbirimize karşı dürüst ve açık olmanın önemli olduğunu biliyorum. Zehnder'de de buna değer verilir.

Niek, Kıdemli Ingenieur LCM

Zehnder ismi, dünya lideri iç mekan iklimlendirme çözümleri anlamına gelmektedir. Yaptığımız işin her bireyin işinde veya evinde konforunu ve yaşam kalitesini artırdığına dair içsel inancımız bizi harekete geçiren şeydir. 
Üstün performansımızın tüm ekibimizin bağlılığına, coşkusuna ve tutkusuna dayandığını biliyoruz. Her fırsatta karşılıklı saygı, takdir ve açıklık ile motivasyonel ve anlamlı bir çalışma ortamı yaratıyoruz.

Bizi harekete geçiren nedir? Birlikte her zaman daha iyi olmak.

Niek employee zehnder

Niek için üç soru

Size göre Zehnder neyi temsil ediyor - şirketle hangi kavramları ilişkilendiriyorsunuz?

"Sağlık, tutku ve güvenlik."


Geleceğe bir bakış: önümüzdeki yıllarda kendinizi nerede görüyorsunuz?

"Kendimi bir yönetici olarak geliştirmeye çalıştım, ancak şu anda bu bana tam olarak uyan bir şey değil. Bu yüzden kendimi teknik uzman olarak daha da geliştiriyorum. Belki 10 ya da 20 yıl sonra farklı düşünecek ve personel üzerinde daha fazla sorumluluk almak isteyeceğim. Zehnder'in bana bu fırsatı vereceğinden eminim."

Zehnder'de sürdürülebilirlik sizin için ne anlama geliyor? Neler geliştirilebilir?

"Benim için sürdürülebilirlik, bir ürünün uzun ömürlü olması ve çöpe atılmaması anlamına geliyor. Gelecekte kaynakları daha verimli kullanmak için ürünlere, ürünün onarıma ihtiyacı olduğunda kolayca değiştirilebilecek daha fazla bileşen eklerdim. Ayrıca, çevre dostu ve geri dönüştürülmüş malzemeler kullanmak da mantıklı."

Ekibimizin bir parçası olun
Zehnder'de Kariyer
Fırsatlarınızı keşfedin.
Herhangi bir sorunuz var mı? Lütfen bize mesaj göndermekten çekinmeyin.

Genel talep

İletişim Formu

Teklif talebi

İletişim formu
Lütfen bizi arayın.

Dekoratif radyatörler talep

+905338957836

Isıtma soğutma talep

+905311046456

Temiz hava çözümleri talep

+905309536680