Bana uygun bir şirket

Melissa, Sürekli İyileştirme Koordinatörü
2018'den beri Zehnder'de

Lisans eğitimimden sonra anlamlı ve yüksek kaliteli ürünler üreten uluslararası bir şirket arayışına girdim. Bu yüzden Zehnder benim ilk tercihimdi ve bugün de öyle. Zehnder'de fikirlerimi geliştirme özgürlüğüne sahibim ve bu yolda destekleniyorum.

Sürekli İyileştirme Koordinatörü olarak üretim süreçlerini iyileştirmek işimin bir parçası. Birçok ilginç alanın kesiştiği noktada çalışıyorum ve geleceğe yönelik projeleri öne çıkarıyorum. Yeni şeyler denemekten, organize etmekten ve optimize etmekten çok keyif aldığım için bu iş bana uygun. Harika bir ekibin desteğine sahibim. Mesleğe yeni başlayan biri olarak bile ciddiye alınıyor ve destekleniyorum. Meslektaşlarımın kapıları bana her zaman açık; böyle çalışmak harika.

Zehnder'de fikirlerimi uygulayabiliyor ve işleri ileriye taşıyabiliyorum. Herkes şirketi ve ürünlerini daha iyi hale getirmek için elinden geleni yapıyor. Bu çok hoşuma gidiyor.

Melissa, Sürekli İyileştirme Koordinatörü

Zehnder ismi, dünya lideri iç mekan iklimlendirme çözümleri anlamına gelmektedir. Yaptığımız işin her bireyin işinde veya evinde konforunu ve yaşam kalitesini artırdığına dair içsel inancımız bizi harekete geçiren şeydir. 

Üstün performansımızın tüm ekibimizin bağlılığına, coşkusuna ve tutkusuna dayandığını biliyoruz. Her fırsatta karşılıklı saygı, takdir ve açıklık ile motivasyonel ve anlamlı bir çalışma ortamı yaratıyoruz.

Melissa ten Hove CI Koordinatörü, yani üretim süreçlerini optimize ediyor. Ekibi ona konseptlerini ve fikirlerini uygulama konusunda büyük bir özgürlük tanıyor.

İşletme ekonomisti Melissa ten Hove birçok ilginç alanın kesiştiği noktada çalışmakta ve şirketimizi ileriye taşımaktadır. Bunu yaparken Melissa, meslektaşlık ortamından ve düz hiyerarşilerden hoşlanıyor.

Meslektaşlarıyla fikir alışverişinde bulunmak Melissa ten Hove için çok önemli. Genç Profesyoneller için bir gelişim programı olan "Young Zehnder "de departmanlar arasında ağ kurabiliyorlar.

Melissa'ya beş soru

Zehnder'de çalışmanın en çok nesinden keyif alıyorsunuz? İş yerinde dört gözle beklediğiniz önemli noktalar var mı?

"İşimde sahip olduğum özgürlük ve sorumluluğa gerçekten değer veriyorum. Bana şartnameler veriliyor ve bu çerçevede işimi uygun gördüğüm şekilde yapabiliyorum. Sorularım olduğunda veya kararsız kaldığımda herkes yanımda oluyor; emin ellerdeyim. Burada sahip olduğumuz açık ve gayri resmi kültürde çalışmak çok eğlenceli."


Stajyerlikten Sürekli İyileştirme Koordinatörlüğüne yükseldiğiniz dört yıl içinde çok şey öğrendiniz. Mesleki uzmanlığın yanı sıra kendinize neler kazandırdınız?

"Özgüven kazandım. İlk işiniz olduğunda genellikle kendinizi güvensiz hissedersiniz. Ancak Zehnder'de size değer veren ve sizi kendi fikirlerinizi geliştirmeye ve takip etmeye teşvik eden hoşgörülü bir kültür var."


Size göre Zehnder neyi temsil ediyor? Şirketle hangi kavramları ilişkilendiriyorsunuz?

"Kesinlikle sağlık, sıcaklık ve gelişim. Ve tabii ki kalite ve inovasyonla tanımlanan ilerleme."

Genç Profesyoneller için "Genç Zehnder" gelişim programına katılıyorsunuz. Bize biraz bundan bahsedebilir misiniz?

"Genç Zehnder" Ocak 2022'de kuruldu. Departman fark etmeksizin Zehnder genelinde genç profesyoneller arasında ağ oluşturmak ve yüksek öğrenim ile kariyer arasında köprüler kurmak istiyoruz. Kişisel bağlantılar geliştiriyor ve kendilerini hayatın aynı aşamasında bulan meslektaşlar arasında kişisel gelişimi destekliyor. Programı gerçekten çok seviyorum, Zehnder bize toplantılar ve atölye çalışmaları için zaman ve alan sağlıyor. Bu bilgi alışverişi çok önemli - birbirimizle bu şekilde iletişim kurabilmek benim için inanılmaz değerli." 


Geleceğe bir bakış: önümüzdeki yıllarda kendinizi profesyonel olarak nerede görüyorsunuz?

"Kendimi süreç odaklı bir şekilde çalışmaya devam ederken görüyorum; bundan çok keyif alıyorum. Belki daha büyük bir ekipte ya da daha fazla sorumluluğa sahip bir departmanda. Kendimi bir yönetici olarak liderlik rolünde görebilirim."

"Young Zehnder "de Kişisel Gelişim ve Networking

Melissa, Hollanda'da Yüksek Potansiyeller için bir gelişim programı olan "Young Zehnder" programına katılmaktadır.

"Young Zehnder", Genç Profesyonelleri departmanlar arasında ağ oluşturmak ve yüksek öğrenim ile kariyer arasında köprüler kurmak amacıyla kurulmuştur.

Ekibimizin bir parçası olun
Zehnder'de Kariyer
Fırsatlarınızı keşfedin.
Herhangi bir sorunuz var mı? Lütfen bize mesaj göndermekten çekinmeyin.

Genel talep

İletişim Formu

Teklif talebi

İletişim formu
Lütfen bizi arayın.

Dekoratif radyatörler talep

+905338957836

Isıtma soğutma talep

+905311046456

Temiz hava çözümleri talep

+905309536680