Zehnder ile derin nefes alıp rahatlama

Temiz hava konusunda, evler ve apartmanlar için ısı geri kazanımlı konforlu konut havalandırma olanağını sizlere en iyi Zehnder Comfosystems sunarak yardımcı olmaktadır.

Zamanımızın %70'inden fazlasını geçirdiğimiz iç mekanlarda temiz hava, sağlığımız için hayati önem taşıyan bir unsurdur.

Zehnder konforlu havalandırma sistemleri, temiz hava ile tüketmiş olduğumuz havanın eşit biçimde değişimini sağlar. Zehnder Comfobox enerji ünitesi ısıtma, soğutma, havalandırma ve su ısıtmada en iyi çözümü sunar.

Gürültü ve toz parçacıkları sebebiyle pencerelerin kapalı tutulduğu binalar için ideal çözüm. Gittikçe daha az hava geçirir şekilde inşa edilen modern binalarda bir zorunluluk. Zehnder Comfosystems, apartman sakinlerinin rahatlığı hissetmelerini ve binaların değerlerinin korunmasını sağlar. Hava çıkışından ısı geri kazanımı sayesinde sistem kaliteli havanın yanı sıra, mevsime göre önceden soğutulmuş ya da ısıtılmış hava da sağlar.

Taze hava ürünleri ve sistemleri

Konforlu konut havalandırması

Enerji tasarruflu ve sağlıklı iç mekan iklimlendirmesi için ısı geri kazanımlı Zehnder konforlu iç mekan havalandırması.