Zehnder ile ısıtma

Zehnder'de ısıtma birçok farklı biçimlerde mevcuttur. Banyo ve yaşam alanları için özel tasarım radyatörlerden radyant tavan panellerine ve entegre havalandırma cihazlı ısı pompasına kadar uzanan geniş ürün yelpazesi. 

Isınma ve yaşam

Günümüzde konut binalarında sadece ısıtma yeterli değildir. Bunların hedefi, kapsamlı, enerji tasarruflu iklimlendirme çözümleridir.

Yeni yapılar ve renovasyonlar için kapsamlı olarak düşünülmüş, banyo ve yaşam alanları için klasik özel tasarım radyatörlerden, modern ısıtma sistemlerine uyarlanmış radyatörlere ve %95 'e varan ısı geri kazanımı - yeni bina ve renovasyonlarda tüm talepleri karşılayan çözümleri Zehnder'de bulabilirsiniz. 

Isınma ve çalışma

Alışılagelmiş bir hava ısıtma sistemi yerine Zehnder ısıtma ve soğutma tavan sistemleri kullanarak büyük endüstriyel binaların ısıtmasında %40'ın üzerinde enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Çünkü ısı yayılımı odanın tamamını değil, sadece ısının gerektiği alanları ısıtır.

Uygulama alanları için ısıtma ürünler ve sistemler

Özel tasarım radyatörler

Isıtma ve soğutma tavan sistemleri

Banyo ve yaşam alanları için özel tasarım Zehnder radyatörler her ortama uyum sağlar. Yeni yapılar ve renovasyonlar için idealdir.

Zehnder Isıtma ve soğutma tavan sistemleri yüksek enerji verimliliğiyle ısıtır ve soğutur. İç mekan durumuna göre ideal şekilde uyarlanmıştır.