Dekoratif radyatörler
Bireysel banyo ve yaşam alanları için özel tasarım radyatörlerimiz evinizi daha ısıttığı kadar güzelleştirir de. Tanınmış tasarımcılar tarafından geliştirilmiş mükemmel işlevsellikleri ile göz doldururlar.
Konforlu iç mekan havalandırması
Kazanımlı konforlu iç mekan havalandırmamız enerji tasarrufuyla birlikte sağlıklı bir iklimlendirme sağlar. Ev sakinlerinin rahatlığı hissetmelerini sağlar ve gayrimenkul değerini arttırır.
Isıtma ve soğutma tavan sistemleri
Zehnder ısıtma ve soğutma tavan sistemleri konfor ve enerji tasarrufu sağlayarak ısıtma ve soğutma yapar. Bulunduğu mekanın durumuna en iyi uyumu sağlar.
Clean air solutions
Zehnder Clean air solutions, havadaki toz miktarını azaltır, daha sağlıklı bir iklimlendirme sağlar ve temizlik gereksinimini en aza indirir.

Ürünlerimizi ve sistemlerimizi keşfedin

Isı bizim tutkumuz. 100 yılı aşkın şirket tarihimiz boyunca ısı bize radyatör yenilikleri için sürekli ilham kaynağı oldu ve çelik borulu radyatörler ve havlu radyatörlerindeki yeniliklerimiz tüm sektörün standartları haline geldi.

%95'e varan ısı geri kazanımlı konforlu iç mekan havalandırması, bireysel ihtiyaca göre otomatik olarak kumanda edilebilen enerjik optimum hava değişimi sağlar. Birbirine kusursuz biçimde uyarlanmış sistem bileşenleri sürekli temiz hava verirken solunmuş havayı alır.

Isıtma ve soğutma tavan sistemleri farklı iç mekanlar ve binalar için kullanılabilir. Zehnder radyant tavan panelli sistemler onlarca yıldır 30 metreden yüksek iç mekanların ısıtılmasında kullanılmaktadır.

Patentli hava temizleme sistemlerimiz ürünleriniz, makinalarınız ve çalışanlarınızı tozdan,ve havada bulunan zararlı partiküllerden korur. Çalışma ortamınız için verimli bir çözümdür.